+90 216 447 35 90 Rauf Orbay Caddesi Ebe Sokak No 19/1 İçmeler - Tuzla/İstanbul - Türkiye gb  gb tr

Kurumsal

Hizmetlerimiz

İthalat İhracat
Survey
Teknik Malzeme İmalatı
Gemi Tamir Bakım

MARİN TEKNİK Denizcilik Danışmanlık San Tic. ltd. ; Mayıs 2003 yılında,  gemi ve deniz işletmeciliği tecrübesine sahip  Uzakyol Bas mühendisi  A.Serdar GÜÇLÜ tarafından kurulmuştur.

İlk yıllarında gemi tamiri ve danışmanlık ön planda iken buna gemi işletmeciliği de ilave edilmiş  SUMMIT NAVIGATION SA  ‘ya ait gemilerin işletmesi ile SUN SHIPPING SA  ve GALS TRADING SA ‘ ya  ait gemilerin  işletmeciliğini yapıldı.

Tamir ve işletmecilik  faaliyetlerini ayırmak amacı ile şirket bünyesinde ; Ekim 2004 yılında MARİN MAKİNA Mühendislik  Müşavirlik  Sanayi ve Ticaret Ltd. kurularak faaliyete geçirildi.

Deniz temizliği ile ilgili malzeme, ekipman üretmek ve pazarlamak amacı ile MARİN TEMİZ markası adı altında 2009 yılı mayıs ayında markete ürünler sürülmeye başlandı ve 12.06.2012  tarihinde  MARİN TEMİZ Yat ve Deniz Temizleme  Araç Gereçleri İmalatı  Sanayi ve Ticaret Ltd. kurularak faaliyete geçirildi.

Bünyemizdeki Şirketlerimiz ile denizcilikle ilgili  ithalat, ihracat, ikmal, tamir, bakım, bilirkişi ve surveyor konularında hizmete vermeye devam ediyoruz

 • Türk Limanları ile Karadeniz Ülke limanlarında, Yüzer Durumda, Demirde ve Yük Altında Olan Tüm Gemilerin Tekne ve Sac tamirini Yapıyoruz.
 • Ambar ve Tankların Temizlikleri ile Boyamalarını Yapıyoruz.
 • Kreyn, Vinç, Irgat, Hidrolik Pompa, Motor Gibi Güverte Hidrolik Makinelerinin Tamirini Yapıyoruz.
 • Kreyn ve Lashing Malzeme Testlerini Yapıyoruz.
 • Boru ve Devre Dizayn Taahhüt İşlerini Yapıyoruz.Ana ve Yardımcı Makinelerin Tamir, Bakım ve Onarımını Yapıyoruz.
 • Piston, Exh valve, Connecting Rod, Kaver vb. Tamir, Onarım, Bakımlarını ve Redonditionlarını  Yapıyoruz.
 • Pompaların Tamir, Bakım ve Onarımını Yapıyoruz.Kazan, Hiter, Kuler, Evaporeyter, Turbocharger,  Seperatör vb.
 • Yardımcı Makinelerin Tamir Bakım Onarımını Yapıyoruz.
 • Mühendislik, Ekspertiz ve Danışmanlık Hizmetlerini Sunuyoruz.
 • Ism Code, Ism Bakım Tutum, Iso, Sopep vb. bookletlerin firmalar için  Hazırlanma İşlemlerini Yapıyoruz.
 • Armatör Adına Gemi  Inspection ‘larını yapıyoruz.Teknik Malzeme ve Ekipman İmalatı ve Tedariki Yapıyoruz.Deniz temizleme ürünleri  imalatı ve ithalatı yapıyoruz.

MARİN TEKNİK Denizcilik Danışmanlık ile başladığımız yolda, siz dostlarımıza her türlü desteği sağlamak için var olmaya çalışıyoruz. Sistem içerisindeki boşlukları gidermek, akla ilk gelen isim olmak için çalışıyoruz.

Yaptığımız çalışmalar ve kalitesi ile hafızalara kazılmak istiyoruz. Zaman ile güçlenen firmamız, siz dostlarımız sayesinde sektörün öncülerinden olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşteri memnuniyetini temel prensip edinmek, gemi bakım onarım ve servis faaliyetleri konusunda müşterilerine kalite, bilgi ve teknik destek olarak en iyi hizmeti sunmak.Çevreye saygısıyla, kullanıcısına güven vermesiyle gemi bakım onarım sektöründe örnek ve lider firma pozisyonuna gelmek.Kalite geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemek ve sürekliliğini sağlamak.Uluslararası rekabet koşullarına uygun olarak makul fiyat politikası ve dürüstlük anlayışını tüm çalışanlarında bir disiplin haline getirmek.SÜREKLİ İYİLEŞTİRME” ve “işi ilk seferinde doğru yapmak” temel yöntem ve ilkesini benimsemek.SÜREKLİ EĞİTİM ilkesini benimsemek ve uygulamak.Yönetim olarak kalite yönetim sisteminin şartlarına uymayı taahhüt ediyoruz.

GENEL MÜDÜR

Serdar GÜÇLÜ

 

 

Marin Group

MARTEK 1

MARMAK 1

marin temiz logo